Sīkdatņu izmantošanas politika

KAS IR SĪKDATNES?

Sīkdatne ir maza teksta datne, kurā tiek uzglabāti interneta iestatījumi. Gandrīz visās tīmekļa vietnēs tiek izmantota sīkdatņu tehnoloģija. Jūsu interneta pārlūks lejupielādē sīkdatni pirmo reizi, kad apmeklējat kādu tīmekļa vietni. Nākamreiz, kad apmeklēsiet konkrēto tīmekļa vietni no tās pašas ierīces, sīkdatne un tajā esošā informācija tiek nosūtīta atpakaļ uz tās izcelsmes tīmekļa vietni (pirmās puses sīkdatnes) vai uz citu vietni, kurai tā pieder (trešās personas sīkdatnes). Tādējādi tīmekļa vietne var noteikt, ka tā jau reiz ir bijusi atvērta šajā pārlūkā, un dažkārt var pielāgot parādīto saturu.

Dažas sīkdatnes ir ārkārtīgi noderīgas, jo tās uzlabo jūsu lietotāja pieredzi, kad atgriežaties tīmekļa vietnē, ko jau iepriekš esat apmeklējuši. Ja izmantosiet to pašu ierīci un pārlūku, ko iepriekš, sīkdatnes atcerēsies jūsu izdarītās izvēles, zinās, kā jūs izmantojat tīmekļa vietni, un pielāgos jums redzamo saturu, lai tas labāk atbilstu jūsu personīgajām interesēm un vajadzībām.

KĀDAM NOLŪKAM MĒS IZMANTOJAM SĪKDATNES?

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu mūsu datplūsmu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem sociālās saziņas līdzekļu, reklamēšanas un analīzes partneriem, kuri to var apvienot ar citu informāciju, ko viņiem sniedzat vai ko viņi apkopo, kad lietojat viņu pakalpojumus. Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, jūs apstiprināt mūsu sīkdatnes.

TREŠĀS PERSONAS SĪKDATNES

Papildu mūsu lietotajām sīkdatnēm, mēs sadarbojamies arī ar uzticamiem sadarbības partneriem, kas palīdz mums veikt vietnes izmantošanas analīzi, un piemērot vietni, lai sasniegtu iespējami labāko lietotāju pieredzi.

NEPIECIEŠAMIE SĪKFAILI

Nepieciešamie sīkfaili palīdz padarīt tīmekļa vietni par izmantojamu, nodrošinot pamata funkcijas, piemēram, lappuses navigāciju un piekļuvi drošām vietām tīmekļa vietnē. Tīmekļa vietne bez šiem sīkfailiem nevar pareizi funkcionēt.

CookieConsent
Saglabā lietotāja sīkfailu piekrišanas statusu esošajam domēnam

STATISTIKA

Google Analytics 
Google Analytics pakalpojumus sniedz Google Inc.(“Google”).

Google Analytics ir analītisks rīks, kas palīdz vietnes vai aplikācijas īpašniekiem saprast, kā tik lietotas viņu vietnes. Tas var tikt panākts ar sīkdatņu komplekta lietošanu, lai savāktu informāciju par vietnes izmantošanas statistiku, bez lietotāju identifikācijas. Google Analytics atbalsta divas JavaScript bibliotēkas (atzīmes), lai izmērītu vietnes lietošanu: analytics.js un ga.js. Google Analytics neuzglabā nekādus personas datus par vietnes lietošanu.

Jūs varat iegūt vairāk informācijas par Google privātuma politiku un Analītikas sīkdatnēm un privātuma informāciju.

SĪKDATŅU ATSPĒJOŠANA UN IESPĒJOŠANA

Jums ir iespēja atbalstīt vai noraidīt sīkdatnes, mainot iestatījumus Jūsu pārlūkprogrammā.